Rozdanie- Zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post

Witam !

Dziś przychodzę do Was ze skromnym rozdaniem. Mam nadzieje, że rzeczy przypadną Wam do gustu i chętnie weźmiecie w nim udział. Za jakiś czas na pewno zorganizuję jakiś większe rozdanie tylko potrzebuję troszkę czasu na zakup jakiś perełek :) Do wygrania są rzeczy pokazane na zdjęciu poniżej :) Regulamin rozdania jest na samym dole- zajrzyjcie tam koniecznie.

Regulamin:
1. Organizatorem oraz sponsorem nagród jest właściciel bloga miscellaneous-em.blogspot.com
2. Wszystkie produkty są nowe, nieużywane.
3. Konkurs trwa od dziś tj.11.04.2017 do 11.05.2017 do godziny 23:59
4. W konkursie może wziąć udział każdy kto jest publicznym obserwatorem bloga oraz odpowie na pytanie konkursowe.

5. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów dostawy (w pełni pokrywam koszt wysyłki) ,paczkę wysyłam tylko na terenie Polski.
6. W rozdaniu wygrywa jedna osoba.
7. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
8. Zwycięzca maja 3 dni na przesłanie mi swoich danych abym mogła zrealizować wysyłkę nagrody, jeśli w tym czasie nie zgłosi- nagroda przepada, zostaje wybrana przez komisję kolejna osoba wśród zgłoszonych.
9. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.) orazzamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133 poz 883).
10. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w wyjątkowych nie zależnych ode mnie sytuacjach.

11. Wzięcie udziału w rozdaniujest jednoznaczne z zaakceptowaniem jego regulaminu

4 komentarze :

Dziękuję z całego serducha za każdy komentarz :)